FMAM1009
FMAM1009 Fairview Microwave
FMAM1009.pdf
Hersteller: Fairview Microwave
Description: LOWNOISEAMP 10MHZ-3GHZ P1DB SMA
Packaging: Bag
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 10MHz ~ 3GHz
RF Type: General Purpose
Voltage - Supply: 10V ~ 15V
Gain: 36.5dB
Current - Supply: 95mA