FMANED1008 Fairview Microwave Inc.
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
FMANED1008
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FMANED1008 Fairview Microwave Inc.
Description: ANTENNA TYPE N JACK 406 MHZ-512, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 406MHz ~ 512MHz, Applications: General Purpose, Gain: 4.1dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Module, Height (Max): 39.600" (100.85cm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 459MHz, RF Family/Standard: General ISM, Power - Max: 100 W.
Weitere Produktangebote FMANED1008
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FMANED1008 FMANED1008 Hersteller : Fairview Microwave Description: ANTENNA TYPE N JACK 406 MHZ-512
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 406MHz ~ 512MHz
Applications: General Purpose
Gain: 4.1dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Module
Height (Max): 39.600" (100.85cm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 459MHz
RF Family/Standard: General ISM
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
FMANED1008 FMANED1008 Hersteller : Fairview Microwave FMANED1008.pdf Antennas 406 MHz - 512 MHz 1 Folded Dipole antenna, 4 dBi gain, 1/2 Wave Bidirectional pattern, V-pol, Type N Female Connector