FMANLP1008 Fairview Microwave Inc.
FMANLP1008.pdf
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
FMANLP1008
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FMANLP1008 Fairview Microwave Inc.
Description: ANTENNA TYPE N JACK 1.92 MHZ-2.1, Features: Cable - 238.76mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 1.92GHz ~ 2.17GHz, Applications: 3G, 4G, 5G, CMDA, GSM, IoT, LoRa, LPWAN, LTE, LTE-M, M2M, NB-IoT, Wi-Fi, Gain: 10dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 5.900" (149.86mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.045GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 100 W.
Weitere Produktangebote FMANLP1008
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Cable - 238.76mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 1.92GHz ~ 2.17GHz
Applications: 3G, 4G, 5G, CMDA, GSM, IoT, LoRa, LPWAN, LTE, LTE-M, M2M, NB-IoT, Wi-Fi
Gain: 10dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Panel
Height (Max): 5.900" (149.86mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.045GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 100 W