FMCA1003-12 Fairview Microwave Inc.
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
SMA Female Bulkhead to UMCX 2.5 PlugCable RG178Coax
auf Bestellung 297 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FMCA1003-12 Fairview Microwave Inc.
Description: CBL ASSY SMAJACK-UMCX 2.5PLUG 12, Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to UMCX, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: RG-178, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: UMCX Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.
Weitere Produktangebote FMCA1003-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to UMCX
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: RG-178
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: UMCX Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms