FMCA1402-144 Fairview Microwave Inc.
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
FMCA1402-144
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FMCA1402-144 Fairview Microwave Inc.
Description: CBL ASSY TYPE NPLUG-TYPE NPLUG 1, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 144.0" (3.7m) 12.0', Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Cable Type: FM-FT430, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 9 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FMCA1402-144 Hersteller : Fairview Microwave Inc. FMCA1402-144
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 144.0" (3.7m) 12.0'
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Cable Type: FM-FT430
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 9 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms