FMDV1205 Fairview Microwave Inc.
FMDV1205.pdf
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
FMDV1205
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FMDV1205 Fairview Microwave Inc.
Description: POWER DIVIDER 0.5 GHZ TYPE N, Packaging: Bag, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.465" L x 3.307" W x 0.807" H (88.00mm x 84.00mm x 20.50mm), Insertion Loss: 0.3dB, Specifications: Isolation (Min) 20dB, 5° Imbalance (Max), 1.35 VSWR (Max), Frequency: 300 MHz ~ 500 MHz.
Weitere Produktangebote FMDV1205
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FMDV1205 FMDV1205 Hersteller : Fairview Microwave FMDV1205.pdf Description: POWER DIVIDER 0.5 GHZ TYPE N
Packaging: Bag
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.465" L x 3.307" W x 0.807" H (88.00mm x 84.00mm x 20.50mm)
Insertion Loss: 0.3dB
Specifications: Isolation (Min) 20dB, 5° Imbalance (Max), 1.35 VSWR (Max)
Frequency: 300 MHz ~ 500 MHz