Produkte > NEC/TOKIN > FME0H223ZFTP18
FME0H223ZFTP18
FME0H223ZFTP18 NEC/Tokin
fm_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Cap Supercap 22000uF 5.5V -20% to 80% (10.5 X 5 X 11.5mm) Radial 5mm 40 Ohm 70°C Ammo
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FME0H223ZFTP18 NEC/Tokin
Description: CAP EDLC RAD, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 40Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 22 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Weitere Produktangebote FME0H223ZFTP18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FME0H223ZFTP18 FME0H223ZFTP18 Hersteller : KEMET KEM_S6012_FM.pdf Description: CAP EDLC RAD
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 40Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 22 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
FME0H223ZFTP18 FME0H223ZFTP18 Hersteller : KEMET KEM_S6012_FM-3316772.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors FME, Supercapacitors, Radial Molded, 0.022 F, -20/+80%, 5.5 VDC, Wire Leads, Lead Spacing = 5mm