Produkte > NEC/TOKIN > FMR0H473ZFTP18
FMR0H473ZFTP18
FMR0H473ZFTP18 NEC/Tokin
fm_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Cap Supercap 47000uF 5.5V -20% to 80% (10.5 X 6.5 X 11.5mm) Radial 5mm 200 Ohm 70°C Ammo
auf Bestellung 497 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FMR0H473ZFTP18 NEC/Tokin
Description: CAP EDLC RAD, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.413" L x 0.256" W (10.50mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 200Ohm @ 1kHz, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 47 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FMR0H473ZFTP18 FMR0H473ZFTP18 Hersteller : NEC/Tokin fm_e.pdf Cap Supercap 47000uF 5.5V -20% to 80% (10.5 X 6.5 X 11.5mm) Radial 5mm 200 Ohm 70°C Ammo
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
FMR0H473ZFTP18 FMR0H473ZFTP18 Hersteller : KEMET FMR0H473ZFTP18.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 5.5V .047F LS=5MM
auf Bestellung 1470 Stücke:
FMR0H473ZFTP18 FMR0H473ZFTP18 Hersteller : Kemet kems6012fm.pdf Cap Supercap 47000uF 5.5V -20% to 80% ( 10.5 X 6.5 X 11.5mm ) Radial 5mm 200 Ohm 85°C Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
FMR0H473ZFTP18 FMR0H473ZFTP18 Hersteller : KEMET KEM_S6012_FM.pdf Description: CAP EDLC RAD
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.413" L x 0.256" W (10.50mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 200Ohm @ 1kHz
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 47 mF
Voltage - Rated: 5.5 V