Produkte > L-COM > FOB16OM1PSZ-M
FOB16OM1PSZ-M
FOB16OM1PSZ-M L-com
FOB16OM1PSZ-M_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: 1M INTERVAL OM1 (62.5/125) 1.6MM
Packaging: Bulk
Length: 3.28' (1.00m)
Jacket (Insulation) Material: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Tensile Strength: 17.2kg
Style: Standard
Type: Multimode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.063" (1.60mm)
Jacket Color: Black
Bend Radius: 25.4mm
Core Diameter: 62.5µm
Cladding Diameter: 125µm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FOB16OM1PSZ-M L-com
Description: 1M INTERVAL OM1 (62.5/125) 1.6MM, Packaging: Bulk, Length: 3.28' (1.00m), Jacket (Insulation) Material: Low Smoke Zero Halogen (LSZH), Tensile Strength: 17.2kg, Style: Standard, Type: Multimode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.063" (1.60mm), Jacket Color: Black, Bend Radius: 25.4mm, Core Diameter: 62.5µm, Cladding Diameter: 125µm.
Weitere Produktangebote FOB16OM1PSZ-M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FOB16OM1PSZ-M FOB16OM1PSZ-M Hersteller : L-Com FOB16OM1PSZ-M_2D.pdf Fibre Optic Cables 1M Interval OM1 (62.5/125) 1.6mm Duplex