Produkte > EATON ELECTRONICS > FP1008R1-R220-R
FP1008R1-R220-R
FP1008R1-R220-R Eaton Electronics
ETON_S_A0001366048_1-2539604.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD 220nH 62A PK 2 PAD
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP1008R1-R220-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 220NH 79A 0.17MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.17mOhm, Current - Saturation (Isat): 56A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 79 A.
Weitere Produktangebote FP1008R1-R220-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FP1008R1-R220-R FP1008R1-R220-R Hersteller : Coiltronics / Eaton bus-elx-ds-10408-fp1008r1-2-773516.pdf Fixed Inductors 220nH 62A PK 2 PAD
auf Bestellung 2139 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
FP1008R1-R220-R Hersteller : EATON / PARTNER STOCK coi-fp1008r1-r220-r.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - FP1008R1-R220-R - POWER INDUCTORS-SMD 220NH 62A PK 2
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 11045 Stücke:
FP1008R1-R220-R FP1008R1-R220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division FP1008R1_R2_DS.pdf Description: FIXED IND 220NH 79A 0.17MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.17mOhm
Current - Saturation (Isat): 56A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 79 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 0.17mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 79 A