Produkte > BUSSMANN / EATON > FP1008R4-R150-R
FP1008R4-R150-R
FP1008R4-R150-R Bussmann / Eaton
bus-elx-ds-10155-fp1008-series-276872-1160700.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Power Inductors - SMD 150nH 63A Flat-Pac FP1008
auf Bestellung 38 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP1008R4-R150-R Bussmann / Eaton
Description: FIXED IND 150NH SURFACE MOUNT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 150 nH.
Weitere Produktangebote FP1008R4-R150-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FP1008R4-R150-R FP1008R4-R150-R Hersteller : Coiltronics / Eaton bus-elx-ds-10155-fp1008-series-276872-1160700.pdf Fixed Inductors 150nH 63A Flat-Pac FP1008
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
auf Bestellung 78120 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 150 nH
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 150 nH