Produkte > EATON ELECTRONICS > FP1010R3-R120-R
FP1010R3-R120-R
FP1010R3-R120-R Eaton Electronics
eton_s_a0011058374_1-2265056.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD IND FLAT PAC, 120NH, 63A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 994 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP1010R3-R120-R Eaton Electronics
Description: IND FLAT PAC 120NH 63A 2 PADS, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.145mOhm, Current - Saturation (Isat): 78A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.398" (10.10mm), Part Status: Active, Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 78 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FP1010R3-R120-R Hersteller : Bussmann / Eaton eton_s_a0011058374_1-2265056.pdf Power Inductors - SMD IND FLAT PAC, 120NH, 63A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 994 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
FP1010R3-R120-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eton_s_a0011058374_1-2265056.pdf Power Inductors - SMD IND FLAT PAC, 120NH, 63A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 1000 Stücke:
FP1010R3-R120-R FP1010R3-R120-R Hersteller : Eaton eaton-fp1010r-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 0.12uH/0.086uH 10% 100KHz Ferrite 78A 0.000145Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
FP1010R3-R120-R FP1010R3-R120-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-fp1010r-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf Description: IND FLAT PAC 120NH 63A 2 PADS
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.145mOhm
Current - Saturation (Isat): 78A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.398" (10.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 78 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.145mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 78 A