Produkte > EATON ELECTRIC > FP1012V2-R070-R
FP1012V2-R070-R EATON ELECTRIC
Hersteller: EATON ELECTRIC
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 70nH; Ioper: 84A; ±10%; 10x6mm; Isat: 130A; 138mΩ
Type of inductor: wire
Core material: ferrite
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Inductance: 70nH
Height: 12mm
Body dimensions: 10x6mm
Max resistance: 138mΩ
Operating current: 84A
Saturation current: 130A
Tolerance: ±10%
Test frequency: 0.1MHz
auf Bestellung 202500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP1012V2-R070-R EATON ELECTRIC
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 70nH; Ioper: 84A; ±10%; 10x6mm; Isat: 130A; 138mΩ, Type of inductor: wire, Core material: ferrite, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...125°C, Inductance: 70nH, Height: 12mm, Body dimensions: 10x6mm, Max resistance: 138mΩ, Operating current: 84A, Saturation current: 130A, Tolerance: ±10%, Test frequency: 0.1MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FP1012V2-R070-R Hersteller : Coiltronics / Eaton ETON_S_A0011698533_1-2512084.pdf Power Inductors - SMD IND FLAT PAC, 70NH, 130A, 2 PADS, SMT