Produkte > EATON ELECTRIC > FP1012V3-R120-R
FP1012V3-R120-R EATON ELECTRIC
Hersteller: EATON ELECTRIC
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 120nH; Ioper: 84A; ±10%; 10x6mm; Isat: 116A
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Inductance: 0.12µH
Height: 12mm
Body dimensions: 10x6mm
Max resistance: 138mΩ
Operating current: 84A
Saturation current: 116A
Tolerance: ±10%
Test frequency: 0.1MHz
auf Bestellung 5750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP1012V3-R120-R EATON ELECTRIC
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 120nH; Ioper: 84A; ±10%; 10x6mm; Isat: 116A, Type of inductor: wire, Core material: ferrite, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...125°C, Inductance: 0.12µH, Height: 12mm, Body dimensions: 10x6mm, Max resistance: 138mΩ, Operating current: 84A, Saturation current: 116A, Tolerance: ±10%, Test frequency: 0.1MHz.