FP1110V2-R200-R
FP1110V2-R200-R Eaton - Electronics Division
eaton-fp1110v-high-frequency-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 200NH 61A 0.18MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.421" L x 0.295" W (10.70mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.18mOhm
Current - Saturation (Isat): 52A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 61 A
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP1110V2-R200-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 200NH 61A 0.18MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.421" L x 0.295" W (10.70mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.18mOhm, Current - Saturation (Isat): 52A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Inductance: 200 nH, Current Rating (Amps): 61 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FP1110V2-R200-R FP1110V2-R200-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_fp1110v_high_frequency_high_current_power_in-1608821.pdf Power Inductors - SMD 200nH 65A PK 2 PAD
auf Bestellung 284 Stücke:
Lieferzeit 316-320 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
FP1110V2-R200-R FP1110V2-R200-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-fp1110v-high-frequency-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 200NH 61A 0.18MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 0.18mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 61 A