Produkte > EATON > FP1308R2-R11-R
FP1308R2-R11-R Eaton
Bus_Elx_DS_4355_FP1308R.pdf
Hersteller: Eaton
Description: FIXED IND 110NH 45A 0.53 MOHM
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP1308R2-R11-R Eaton
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 110nH; Ioper: 45A; 13.4x12.7x8mm; Isat: 105A, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Operating temperature: -40...125°C, Inductance: 0.11µH, Coil resistance: 530µΩ, Body dimensions: 13.4x12.7x8mm, Saturation current: 105A, Operating current: 45A.
Weitere Produktangebote FP1308R2-R11-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FP1308R2-R11-R FP1308R2-R11-R Hersteller : Coiltronics / Eaton Bus_Elx_DS_4355_FP1308R-335866.pdf Fixed Inductors 79nH 45A Flat-Pac FP1308R
Produkt ist nicht verfügbar
FP1308R2-R11-R FP1308R2-R11-R Hersteller : Eaton Electronics Bus_Elx_DS_4355_FP1308R.pdf Power Inductors - SMD 79nH 45A Flat-Pac FP1308R
FP1308R2-R11-R Hersteller : EATON ELECTRONICS Bus_Elx_DS_4355_FP1308R.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 110nH; Ioper: 45A; 13.4x12.7x8mm; Isat: 105A
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...125°C
Inductance: 0.11µH
Coil resistance: 530µΩ
Body dimensions: 13.4x12.7x8mm
Saturation current: 105A
Operating current: 45A