Produkte > NKK SWITCHES > FR01FR10H-S
FR01FR10H-S
FR01FR10H-S NKK Switches
FR01-1663281.pdf
Hersteller: NKK Switches
Coded Rotary Switches 10MM DECIMAL 10P REAL CODED R/A
auf Bestellung 1282 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FR01FR10H-S NKK Switches
Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.1A 5V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 5VDC, Current Rating (Amps): 100mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: BCD, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.394" (10.00mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 10.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FR01FR10H-S FR01FR10H-S Hersteller : NKK Switches FR01.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.1A 5V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 5VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.394" (10.00mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 10
auf Bestellung 6183 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
FR01FR10H-S FR01FR10H-S Hersteller : NKK Switches rotary_fr01.pdf Switch DIP N.O./N.C. SP10T 10 Flush Screwdriver 0.1A 5VDC PC Pins 1000Cycles Thru-Hole Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar