FSAM15SH60A
FSAM15SH60A Fairchild Semiconductor
FAIRS46629-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Fairchild Semiconductor
Description: AC MOTOR CONTROLLER, 30A, HYBRID
Packaging: Bulk
Package / Case: 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Part Status: Active
Current: 15 A
Voltage: 600 V
auf Bestellung 3100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSAM15SH60A Fairchild Semiconductor
Description: AC MOTOR CONTROLLER, 30A, HYBRID, Packaging: Bulk, Package / Case: 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm), Mounting Type: Through Hole, Type: IGBT, Configuration: 3 Phase, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Part Status: Active, Current: 15 A, Voltage: 600 V.
Weitere Produktangebote FSAM15SH60A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FSAM15SH60A FAIRS46629-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
FSAM15SH60A FSAM15SH60A Hersteller : onsemi / Fairchild FSAM15SH60A_D-2313852.pdf IGBT Transistors 600V/15A/ SPM2