FSBM10SH60
FSBM10SH60 Fairchild Semiconductor
FAIRS44504-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Fairchild Semiconductor
Description: AC MOTOR CONTROLLER
Packaging: Tube
Package / Case: 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Current: 10 A
Voltage: 600 V
auf Bestellung 129 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSBM10SH60 Fairchild Semiconductor
Description: AC MOTOR CONTROLLER, Packaging: Tube, Package / Case: 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm), Mounting Type: Through Hole, Type: IGBT, Configuration: 3 Phase, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Current: 10 A, Voltage: 600 V.
Weitere Produktangebote FSBM10SH60
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FSBM10SH60 FSBM10SH60 Hersteller : onsemi / Fairchild FAIRS44504-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers 600V 10A SPM2