Produkte > ONS/FAI > FSFA2100
FSFA2100 ONS/FAI
fsfa2100-d.pdf
Hersteller: ONS/FAI
Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSFA2100 ONS/FAI
Description: IC OFFLINE SW HALF-BRIDGE 9SIP, Packaging: Tube, Package / Case: 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C (TJ), Duty Cycle: 50%, Frequency - Switching: 100kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 600V, Output Isolation: Isolated, Topology: Half-Bridge, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 11.3V ~ 25V, Supplier Device Package: 9-SIP, Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Voltage - Start Up: 14.5 V, Control Features: Frequency Control, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 450 W.
Weitere Produktangebote FSFA2100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FSFA2100 FSFA2100 Hersteller : onsemi fsfa2100-d.pdf Description: IC OFFLINE SW HALF-BRIDGE 9SIP
Packaging: Tube
Package / Case: 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C (TJ)
Duty Cycle: 50%
Frequency - Switching: 100kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 600V
Output Isolation: Isolated
Topology: Half-Bridge
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 11.3V ~ 25V
Supplier Device Package: 9-SIP
Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage
Voltage - Start Up: 14.5 V
Control Features: Frequency Control
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 450 W
Produkt ist nicht verfügbar
FSFA2100 FSFA2100 Hersteller : onsemi / Fairchild FSFA2100_D-2314082.pdf AC/DC Converters 450W Half-bridge Asymmetric Power