FSP10A06
FSP10A06 Sensata-Cynergy3
cynergy3-fsp10-v3.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: FLOW SWITCH FOR DIRECT SWITCH
Packaging: Bulk
Voltage - Input: 250VAC
Operating Temperature: 85°C
Switch Function/Rating: SPDT
Material - Body: Polyamide
Port Size: 1.0" (25.4mm) BSP
Sensing Range: 0 ~ 80 LPM
Flow Sensor Type: Liquid
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSP10A06 Sensata-Cynergy3
Description: FLOW SWITCH FOR DIRECT SWITCH, Packaging: Bulk, Voltage - Input: 250VAC, Operating Temperature: 85°C, Switch Function/Rating: SPDT, Material - Body: Polyamide, Port Size: 1.0" (25.4mm) BSP, Sensing Range: 0 ~ 80 LPM, Flow Sensor Type: Liquid, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FSP10A06 Hersteller : Cynergy3 cynergy3-fsp10-v3.pdf FSP10A06
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
FSP10A06 FSP10A06 Hersteller : Cynergy3 cynergy3-fsp10-v3.pdf Flow Sensors – Industrial phase and neutral for the direct connection of motors up to 10(4) A 250V A.C.