Produkte > NKK SWITCHES > FTAS00-15.6AW-4A
FTAS00-15.6AW-4A
FTAS00-15.6AW-4A NKK Switches
FT_Series_4-Wire_Ds_Oct_2017.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6"
Packaging: Box
Length: 13.68" (347.50mm)
Interface: 4-Wire
Type: Resistive
Width: 0.08" (2.10mm)
Height: 7.75" (196.80mm)
Diagonal Screen Size: 15.6" (396.24mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 7 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FTAS00-15.6AW-4A NKK Switches
Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6", Packaging: Box, Length: 13.68" (347.50mm), Interface: 4-Wire, Type: Resistive, Width: 0.08" (2.10mm), Height: 7.75" (196.80mm), Diagonal Screen Size: 15.6" (396.24mm), Part Status: Active.