Produkte > NKK SWITCHES > FTAS00-15AN-4A
FTAS00-15AN-4A
FTAS00-15AN-4A NKK Switches
FT_Touch_FPCtails.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 15"
Packaging: Box
Length: 12.13" (308.10mm)
Interface: 4-Wire
Type: Resistive
Width: 0.08" (2.03mm)
Height: 9.14" (232.10mm)
Diagonal Screen Size: 15" (380mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 11 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FTAS00-15AN-4A NKK Switches
Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 15", Packaging: Box, Length: 12.13" (308.10mm), Interface: 4-Wire, Type: Resistive, Width: 0.08" (2.03mm), Height: 9.14" (232.10mm), Diagonal Screen Size: 15" (380mm), Part Status: Active.