Produkte > EBM PAPST > G1G097-AA07-01
G1G097-AA07-01
G1G097-AA07-01 EBM Papst
g1g097aa0701eng.pdf
Hersteller: EBM Papst
DC Blower Centrifugal Ball Bearing 48V 36V to 57V
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G1G097-AA07-01 EBM Papst
Description: DC CENTRIFUGAL BLOWER, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 143mm L x 137mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2650 RPM, Width: 40.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, Ingress Protection: IP22, Fan Type: Blower, Centrifugal, Power (Watts): 16 W.
Weitere Produktangebote G1G097-AA07-01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G1G097-AA07-01 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: DC CENTRIFUGAL BLOWER
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 143mm L x 137mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2650 RPM
Width: 40.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC
Ingress Protection: IP22
Fan Type: Blower, Centrifugal
Power (Watts): 16 W
Produkt ist nicht verfügbar
G1G097-AA07-01 G1G097-AA07-01 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_G1G097AA0701-1880152.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Centrifugal Blower, 97mm, 48VDC, 55.9CFM