Produkte > EBM-PAPST INC. > G1G146-BA07-52
G1G146-BA07-52
G1G146-BA07-52 ebm-papst Inc.
G1G146-BA07-52.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLOWER 226.8X130.0MM 24VDC
Packaging: Box
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 226.8mm L x 262mm H (158mm Dia)
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Width: 130.0mm
Weight: 6.2 lbs (2.8 kg)
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP42
Fan Type: Blower
Part Status: Active
Power (Watts): 100 W
auf Bestellung 64 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G1G146-BA07-52 ebm-papst Inc.
Description: FAN BLOWER 226.8X130.0MM 24VDC, Packaging: Box, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 226.8mm L x 262mm H (158mm Dia), Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Width: 130.0mm, Weight: 6.2 lbs (2.8 kg), Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP42, Fan Type: Blower, Part Status: Active, Power (Watts): 100 W.
Weitere Produktangebote G1G146-BA07-52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G1G146-BA07-52 G1G146-BA07-52 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_G1G146BA0752.pdf Blowers & Centrifugal Fans EC Centrifugal Blower, 146mm, 24VDC, 100W, 2200RPM, Ball Bearing