Produkte > EBM-PAPST > G2E085-AA01-05
G2E085-AA01-05
G2E085-AA01-05 ebm-papst
ebm_papst_G2E085AA0105.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower, 85mm Round, 230VAC, 55.9CFM
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2E085-AA01-05 ebm-papst
Description: FAN BLWR CENT 118X80MM 230VAC, Power (Watts): 30.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular - 118mm L x 117mm H (85mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 55.9 CFM (1.57m³/min), Width: 80.00mm, Weight: 1.7 lbs (771.1 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 57.0dB(A).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G2E085-AA01-05 G2E085-AA01-05 Hersteller : ebm-papst Inc. G2E085.pdf Description: FAN BLWR CENT 118X80MM 230VAC
Power (Watts): 30.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular - 118mm L x 117mm H (85mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 55.9 CFM (1.57m³/min)
Width: 80.00mm