Produkte > EBM-PAPST > G2E108-AA05-44
G2E108-AA05-44
G2E108-AA05-44 ebm-papst
ebm_papst_G2E108AA0544.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower, 108mm Round, 115VAC, 91CFM
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2E108-AA05-44 ebm-papst
Description: FAN BLWR CENT 159X115MM 115VAC, Power (Watts): 35.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular - 159mm L x 168mm H (108mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 91.0 CFM (2.55m³/min), Width: 115.0mm, Weight: 3 lbs (1.4 kg), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 54.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G2E108-AA05-44 G2E108-AA05-44 Hersteller : ebm-papst Inc. Catalog_Compactfans_US_en.pdf Description: FAN BLWR CENT 159X115MM 115VAC
Power (Watts): 35.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular - 159mm L x 168mm H (108mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 91.0 CFM (2.55m³/min)
Width: 115.0mm