Produkte > EBM-PAPST > G2E120-AR38-01
G2E120-AR38-01
G2E120-AR38-01 ebm-papst
ebm_papst_G2E120AR3801.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower, 120mm, 230VAC, 152CFM
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2E120-AR38-01 ebm-papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 110W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 178mm L x 193.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Width: 115.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Blower, Centrifugal, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 110W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 178mm L x 193.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Width: 115.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Blower, Centrifugal
Part Status: Active
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
G2E120-AR38-01 Hersteller : EBM Papst g2e120ar3801-ba-eng.pdf AC Blower Centrifugal Ball Bearing 230V 178 X 193.5 X 115mm
auf Bestellung 15 Stücke: