Produkte > EBM-PAPST > G2E120-AR38-43
G2E120-AR38-43
G2E120-AR38-43 ebm-papst
ebm_papst_G2E120AR3843.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower, 120mm Round, 115VAC, 152CFM
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2E120-AR38-43 ebm-papst
Description: FAN BLWR CENT 174X115MM 230VAC, Power (Watts): 90.0W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular - 174mm L x 190mm H (120mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 152.0 CFM (4.26m³/min), Width: 115.0mm, Weight: 4.5 lbs (2 kg), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 62.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G2E120-AR38-43 G2E120-AR38-43 Hersteller : ebm-papst Inc. G2E120.pdf Description: FAN BLWR CENT 174X115MM 230VAC
Power (Watts): 90.0W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular - 174mm L x 190mm H (120mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 152.0 CFM (4.26m³/min)
Width: 115.0mm
Weight: 4.5 lbs (2 kg)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 62.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
G2E120-AR38-43 G2E120-AR38-43 Hersteller : EBM Papst g2e120.pdf AC Blower Centrifugal Ball Bearing 230V 152CFM 62dB
auf Bestellung 48 Stücke: