Produkte > EBM-PAPST INC. > G2E120-AR54-43
G2E120-AR54-43
G2E120-AR54-43 ebm-papst Inc.
G2E120.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 174X115MM 115VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 105W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular - 174mm L x 190mm H (120mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 152.0 CFM (4.26m³/min)
Width: 115.0mm
Weight: 4.5 lbs (2 kg)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 62.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 261 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2E120-AR54-43 ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 174X115MM 115VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 105W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular - 174mm L x 190mm H (120mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 152.0 CFM (4.26m³/min), Width: 115.0mm, Weight: 4.5 lbs (2 kg), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 62.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G2E120-AR54-43 G2E120-AR54-43 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_G2E120AR5443-1879512.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower, 120mm Round, 230VAC, 152CFM
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 541-545 Tag (e)
Anzahl Preis
G2E120-AR54-43 G2E120-AR54-43 Hersteller : EBM Papst g2e120.pdf AC Blower Centrifugal Ball Bearing 115V 152CFM 62dB