Produkte > EBM PAPST > G2E120-AR77-01
G2E120-AR77-01
G2E120-AR77-01 EBM Papst
0900766b803ad407.pdf
Hersteller: EBM Papst
Ac Centrifugal Blower
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2E120-AR77-01 EBM Papst
Description: MOTORIZED IMPELLER, Power (Watts): 100W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 178mm L x 193.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2450 RPM, Width: 115.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, EAC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Blower, Centrifugal, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G2E120-AR77-01 G2E120-AR77-01 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_G2E120AR7701-1880446.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower, 120mm Round, 230VAC, 160CFM
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
G2E120-AR77-01 G2E120-AR77-01 Hersteller : EBM Papst 0900766b803ad407.pdf Ac Centrifugal Blower
auf Bestellung 6 Stücke:
G2E120-AR77-01 G2E120-AR77-01 Hersteller : ebm-papst Inc. G2E120.pdf Description: MOTORIZED IMPELLER
Power (Watts): 100W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 178mm L x 193.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2450 RPM
Width: 115.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)