Produkte > EBM-PAPST INC. > G2E140-AC13-42
G2E140-AC13-42
G2E140-AC13-42 ebm-papst Inc.
G2E14x.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: BLOWER CENT 226X130MM 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 115W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 140mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 251.0 CFM (7.03m³/min)
Width: 130.0mm
Weight: 7.5 lbs (3.4 kg)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 67.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2E140-AC13-42 ebm-papst Inc.
Description: BLOWER CENT 226X130MM 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 115W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 140mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 251.0 CFM (7.03m³/min), Width: 130.0mm, Weight: 7.5 lbs (3.4 kg), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 67.0dB(A), Part Status: Active.