Produkte > OMRON > G2RL-1A-E2-CV-HA DC24
G2RL-1A-E2-CV-HA DC24
G2RL-1A-E2-CV-HA DC24 Omron
k315-e1.pdf
Hersteller: Omron
Power Relay 24VDC 23A SPST-NO(29mm 12.7mm 16.7mm) THT
auf Bestellung 259 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 41
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2RL-1A-E2-CV-HA DC24 Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 23A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 23 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 5750VA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G2RL-1A-E2-CV-HA DC24 G2RL-1A-E2-CV-HA DC24 Hersteller : Omron k315-e1.pdf Power Relay 24VDC 23A SPST-NO(29mm 12.7mm 16.7mm) THT
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
auf Bestellung 32 Stücke:
Mindestbestellmenge: 24
auf Bestellung 247 Stücke:
Mindestbestellmenge: 45
auf Bestellung 90 Stücke:
Mindestbestellmenge: 20
G2RL-1A-E2-CV-HA DC24 G2RL-1A-E2-CV-HA DC24 Hersteller : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 23A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 23 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Load - Max Switching: 5750VA
auf Bestellung 485 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 935 Stücke:
auf Bestellung 325 Stücke:
Mindestbestellmenge: 25
G2RL-1A-E2-CV-HA  DC24 G2RL-1A-E2-CV-HA DC24 Hersteller : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2795069.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G2RL-1A-E2-CV-HA DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 23 A, G2RL Series, Durchsteckmontage
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 23A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 195 Stücke:
G2RL-1A-E2-CV-HA-DC24 G2RL-1A-E2-CV-HA-DC24 Hersteller : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0013155807-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G2RL-1A-E2-CV-HA-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 23 A, G2RL Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 23A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V