Produkte > EBM-PAPST INC. > G2S085-AA03-01
G2S085-AA03-01
G2S085-AA03-01 ebm-papst Inc.
381_G2E085.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 118X80MM 230VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 23.00W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular - 118mm L x 117mm H (85mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 26.5 CFM (0.742m³/min)
Width: 80.00mm
Weight: 1.8 lbs (816.5 g)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 38.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2S085-AA03-01 ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 118X80MM 230VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 23.00W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular - 118mm L x 117mm H (85mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 26.5 CFM (0.742m³/min), Width: 80.00mm, Weight: 1.8 lbs (816.5 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 38.0dB(A).
Weitere Produktangebote G2S085-AA03-01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G2S085-AA03-01 G2S085-AA03-01 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_G2S085AA0301.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower, 85mm Round, 230VAC, 26.5CFM