Produkte > EBM-PAPST > G2S085-AA19-15
G2S085-AA19-15
G2S085-AA19-15 ebm-papst
G2E085-276815.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower, 85mm Round, 115VAC, 26.5CFM
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2S085-AA19-15 ebm-papst
Description: FAN BLWR CENT 118X80MM 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 22.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular - 118mm L x 117mm H (85mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 26.5 CFM (0.742m³/min), Width: 80.00mm, Weight: 1.8 lbs (816.5 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 38.0dB(A).
Weitere Produktangebote G2S085-AA19-15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G2S085-AA19-15 G2S085-AA19-15 Hersteller : ebm-papst Inc. G2E085.pdf Description: FAN BLWR CENT 118X80MM 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 22.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular - 118mm L x 117mm H (85mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 26.5 CFM (0.742m³/min)
Width: 80.00mm