Produkte > EBM-PAPST > G2S097-DB03-01
G2S097-DB03-01
G2S097-DB03-01 ebm-papst
G2S097-276824.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers AC Centrifugal Blower, 97mm Round, 230VAC, 26CFM
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2S097-DB03-01 ebm-papst
Description: FAN BLWR CENT 143X53MM 230VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 22.00W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular - 143mm L x 137mm H (97mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 26.0 CFM (0.728m³/min), Width: 53.00mm, Weight: 1.8 lbs (816.5 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 38.0dB(A).
Weitere Produktangebote G2S097-DB03-01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G2S097-DB03-01 G2S097-DB03-01 Hersteller : ebm-papst Inc. G2S097.pdf Description: FAN BLWR CENT 143X53MM 230VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 22.00W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular - 143mm L x 137mm H (97mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 26.0 CFM (0.728m³/min)
Width: 53.00mm