Produkte > OPTO 22 > G4OAC24A
G4OAC24A
G4OAC24A Opto 22
0252_G4_Digital_AC_Outputs_data_sheet-3401194.pdf
Hersteller: Opto 22
I/O Modules G4 AC Output 24-280 VAC, 24 VDC Logic
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G4OAC24A Opto 22
Description: G4 AC OUTPUT 24-280 VAC, 24 VDC, Features: Hold Down Screw, Status LED(s), Packaging: Box, Color: Black, Voltage - Output: 120VAC, Style: G4, Voltage - Input: 24VDC, Current - Output: 3A, Type: AC Output Module, Turn On Time: 8.3µs, Turn Off Time: 8.3µs, Part Status: Active, Current - Input: 18 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G4OAC24A G4OAC24A Hersteller : Opto 22 g4oac24a_dat.pdf Description: G4 AC OUTPUT 24-280 VAC, 24 VDC
Features: Hold Down Screw, Status LED(s)
Packaging: Box
Color: Black
Voltage - Output: 120VAC
Style: G4
Voltage - Input: 24VDC
Current - Output: 3A
Type: AC Output Module
Turn On Time: 8.3µs
Turn Off Time: 8.3µs
Part Status: Active
Current - Input: 18 mA