Produkte > OMRON > G5LE1VDDC24
G5LE1VDDC24
G5LE1VDDC24 Omron
0900766b8002b925.pdf
Hersteller: Omron
Power Relay 24VDC 10A SPDT(22.5mm 15.6mm 18.5mm) THT
auf Bestellung 425 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 86
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G5LE1VDDC24 Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G5LE-1-VD DC24 G5LE-1-VD DC24 Hersteller : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Coil Insulation: Class B
auf Bestellung 545 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
G5LE-1-VD DC24 G5LE-1-VD DC24 Hersteller : Omron Electronics en_g5le.pdf General Purpose Relays PowerPCBRelay 24VDC SPDT FluxProtect VDE
auf Bestellung 458 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Coil Insulation: Class B
auf Bestellung 1851 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
G5LE-1-VD DC24 G5LE-1-VD DC24 Hersteller : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS en-g5le.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G5LE-1-VD DC24 - POWER RELAY, 24V, SPDT, PCB