Produkte > OMRON > G5LE14AP3DC24
G5LE14AP3DC24
G5LE14AP3DC24 Omron
k100-e1.pdf
Hersteller: Omron
Power Relay 24VDC 10A SPDT(22.5mm 16.5mm 19mm) THT
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G5LE14AP3DC24 Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G5LE14AP3DC24 G5LE14AP3DC24 Hersteller : Omron k100-e1.pdf Power Relay 24VDC 10A SPDT(22.5mm 16.5mm 19mm) THT
auf Bestellung 454 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
auf Bestellung 454 Stücke:
Mindestbestellmenge: 46
G5LE-14-AP3 DC24 G5LE-14-AP3 DC24 Hersteller : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class B
auf Bestellung 2611 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
G5LE-14-AP3-DC24 G5LE-14-AP3-DC24 Hersteller : Omron Electronics en_g5le.pdf General Purpose Relays SPDT Sealed 10A 24VDC
auf Bestellung 116 Stücke:
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Box
Coil Voltage: 24VDC
Coil Current: 16.7 mA
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
auf Bestellung 230 Stücke:
Mindestbestellmenge: 125
Produkt ist nicht verfügbar
G5LE14AP3DC24 Hersteller : Omron Electronics Inc-EMC Div eng5le.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V