Produkte > OMRON > G7L-1A-TUB-J-CB-DC24
G7L-1A-TUB-J-CB-DC24
G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 Omron
g7l.pdf
Hersteller: Omron
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(68.5x33.5x47)mm Bracket
auf Bestellung 360 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V, Packaging: Bulk, Features: Test Button, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 79 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 7500VA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 Hersteller : Omron g7l.pdf Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(68.5x33.5x47)mm Bracket
auf Bestellung 34 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
auf Bestellung 34 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
G7L-1A-TUBJ-CB-DC24 G7L-1A-TUBJ-CB-DC24 Hersteller : Omron Electronics J055-E1.pdf General Purpose Relays QC SPST-NO 24VDC
auf Bestellung 30 Stücke:
auf Bestellung 40 Stücke:
Mindestbestellmenge: 20
G7L-1A-TUB-J-CB DC24 G7L-1A-TUB-J-CB DC24 Hersteller : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Features: Test Button
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 79 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 7500VA
auf Bestellung 24 Stücke:
G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 Hersteller : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS en-g7l.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 - RELAY, SPST-NO, 277VAC, 25A
tariffCode: 85369010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kontaktspannung V AC: 277V
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 258 Stücke:
auf Bestellung 395 Stücke: