Produkte > GENESIC SEMICONDUCTOR > GA20SICP12-263
GA20SICP12-263
GA20SICP12-263 GeneSiC Semiconductor
GA20SICP12-263-766175.pdf
Hersteller: GeneSiC Semiconductor
MOSFET 1200V 45A SIC CoPak
auf Bestellung 81 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GA20SICP12-263 GeneSiC Semiconductor
Description: SIC CO-PACK SJT/RECT 20A 1.2KV, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA, Mounting Type: Surface Mount, Part Status: Active, Current: 20 A, Voltage: 1.2 kV.
Weitere Produktangebote GA20SICP12-263
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GA20SICP12-263 GA20SICP12-263 Hersteller : GeneSiC Semiconductor GA20SICP12-263.pdf Description: SIC CO-PACK SJT/RECT 20A 1.2KV
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Current: 20 A
Voltage: 1.2 kV