Produkte > MURATA > GA342D1XGF220JY02L
GA342D1XGF220JY02L MURATA
GA342D1XGF220JY02-01.pdf
Hersteller: MURATA
06+
auf Bestellung 80000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GA342D1XGF220JY02L MURATA
Description: CAP CER 22PF 250VAC SL 1808, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 22 pF.
Weitere Produktangebote GA342D1XGF220JY02L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GA342D1XGF220JY02L GA342D1XGF220JY02L Hersteller : Murata Electronics GA342D1XGF220JY02-01.pdf Description: CAP CER 22PF 250VAC SL 1808
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 22 pF