Produkte > MURATA > GA342QR7GD471KW01K
GA342QR7GD471KW01K
GA342QR7GD471KW01K MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 470pF; 250V; X7R; ±10%; SMD; 1808; 330mm
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Tolerance: ±10%
Capacitance: 0.47nF
Operating voltage: 250V
Type of capacitor: ceramic
Dielectric: X7R
Case - mm: 4520
Kind of capacitor: MLCC
Manufacturer series: GA3
Case - inch: 1808
Roll diameter max.: 330mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GA342QR7GD471KW01K MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 470pF; 250V; X7R; ±10%; SMD; 1808; 330mm, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Tolerance: ±10%, Capacitance: 0.47nF, Operating voltage: 250V, Type of capacitor: ceramic, Dielectric: X7R, Case - mm: 4520, Kind of capacitor: MLCC, Manufacturer series: GA3, Case - inch: 1808, Roll diameter max.: 330mm.