Produkte > MURATA > GCM1555C1H1R5CZ13D
GCM1555C1H1R5CZ13D MURATA
GCM Series_0402.jpg
Hersteller: MURATA
06+
auf Bestellung 80000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM1555C1H1R5CZ13D MURATA
Description: CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0402, Tolerance: ±0.25pF, Packaging: Cut Tape (CT), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1.5 pF.
Weitere Produktangebote GCM1555C1H1R5CZ13D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GCM1555C1H1R5CZ13D GCM1555C1H1R5CZ13D Hersteller : Murata Electronics GCM Series_0402.jpg Description: CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1.5 pF