Produkte > MURATA ELECTRONICS > GCM155R71E123KA55J
GCM155R71E123KA55J
GCM155R71E123KA55J Murata Electronics
GCM155R71E123KA55-01A.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.012UF 25V X7R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.012 µF
auf Bestellung 50000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM155R71E123KA55J Murata Electronics
Description: CAP CER 0.012UF 25V X7R 0402, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.012 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GCM155R71E123KA55J GCM155R71E123KA55J Hersteller : Murata Electronics GCM155R71E123KA55_01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.012 uF 25 VDC 10% 0402 X7R AEC-Q200
auf Bestellung 129918 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
GCM155R71E123KA55J GCM155R71E123KA55J Hersteller : Murata Electronics GCM155R71E123KA55-01A.pdf Description: CAP CER 0.012UF 25V X7R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.012 µF
Mindestbestellmenge: 112
GCM155R71E123KA55J GCM155R71E123KA55J Hersteller : Murata gcm155r71e123ka55.pdf Cap Ceramic 0.012uF 25V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R