Produkte > MURATA ELECTRONICS > GCM1885C2A120JA16J
GCM1885C2A120JA16J
GCM1885C2A120JA16J Murata Electronics
GCM1885C2A120JA16-01.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 12 pF
auf Bestellung 19760 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM1885C2A120JA16J Murata Electronics
Description: CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 12 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GCM1885C2A120JA16J GCM1885C2A120JA16J Hersteller : Murata Electronics GCM1885C2A120JA16_01A-3142788.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 12 pF 100 VDC 5% 0603 C0G (NP0) AEC-Q200
auf Bestellung 4652 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
GCM1885C2A120JA16J Hersteller : MURATA GCM1885C2A120JA16-01.pdf 06+
GCM1885C2A120JA16J GCM1885C2A120JA16J Hersteller : Murata Electronics GCM1885C2A120JA16-01.pdf Description: CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 12 pF