Produkte > MURATA ELECTRONICS > GCM1885G2A470JA16J
GCM1885G2A470JA16J
GCM1885G2A470JA16J Murata Electronics
GCM1885G2A470JA16-01.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: CAP CER 47PF 100V X8G 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X8G
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 47 pF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM1885G2A470JA16J Murata Electronics
Description: CAP CER 47PF 100V X8G 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X8G, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 47 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GCM1885G2A470JA16J GCM1885G2A470JA16J Hersteller : Murata Electronics GCM1885G2A470JA16-01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 47 pF 100 VDC 5% 0603 X8G AEC-Q200
auf Bestellung 26852 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
GCM1885G2A470JA16J GCM1885G2A470JA16J Hersteller : Murata Electronics GCM1885G2A470JA16-01.pdf Description: CAP CER 47PF 100V X8G 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8G
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 47 pF