Produkte > MURATA > GCM31CR91E105KA37L
GCM31CR91E105KA37L
GCM31CR91E105KA37L Murata
gcm31cr91e105ka37.pdf
Hersteller: Murata
Cap Ceramic 1uF 25V X8R 10% Pad SMD 1206 150°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 3547 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 449
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM31CR91E105KA37L Murata
Description: CAP CER 1UF 25V X8R 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GCM31CR91E105KA37L GCM31CR91E105KA37L Hersteller : Murata Electronics GCM31CR91E105KA37-01A.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X8R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 698 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
GCM31CR91E105KA37L GCM31CR91E105KA37L Hersteller : Murata gcm31cr91e105ka37.pdf Cap Ceramic 1uF 25V X8R 10% Pad SMD 1206 150°C T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
GCM31CR91E105KA37L GCM31CR91E105KA37L Hersteller : Murata Electronics GCM31CR91E105KA37_01A-3146296.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 25 VDC 10% 1206 X8R AEC-Q200