Produkte > MURATA ELECTRONICS > GCM31CR91H474KA37L
GCM31CR91H474KA37L
GCM31CR91H474KA37L Murata Electronics
GCM31CR91H474KA37-01.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.47UF 50V X8R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM31CR91H474KA37L Murata Electronics
Description: CAP CER 0.47UF 50V X8R 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.47 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GCM31CR91H474KA37L GCM31CR91H474KA37L Hersteller : Murata gcm31cr91h474ka37.pdf Cap Ceramic 0.47uF 50V X8R 10% Pad SMD 1206 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 575 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 488
GCM31CR91H474KA37L GCM31CR91H474KA37L Hersteller : Murata Electronics GCM31CR91H474KA37-01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 uF 50 VDC 10% 1206 X8R AEC-Q200
auf Bestellung 2674 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
GCM31CR91H474KA37L GCM31CR91H474KA37L Hersteller : Murata Electronics GCM31CR91H474KA37-01.pdf Description: CAP CER 0.47UF 50V X8R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.47 µF
Mindestbestellmenge: 21