Produkte > MURATA > GCM32EC72A106KEC2L
GCM32EC72A106KEC2L
GCM32EC72A106KEC2L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 100V; X7S; ±10%; SMD; 1210; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 100V
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Mounting: SMD
Manufacturer series: GCM
Tolerance: ±10%
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: X7S
Kind of capacitor: MLCC
auf Bestellung 1415 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 72
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM32EC72A106KEC2L MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 100V; X7S; ±10%; SMD; 1210; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 100V, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Mounting: SMD, Manufacturer series: GCM, Tolerance: ±10%, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: X7S, Kind of capacitor: MLCC.